EST  LAT
 

Pēdējās izmaiņas: 19.04.2021

  
Apkalpošana

Apkalpes darbu reģistrācijas automatizēšana ievērojami palīdz ietaupīt apkalpes firmu darba laiku datu ievadīšanā. Tā piemēram, apkalpes darbinieks esot pie klienta var piereģistrēt veikto darbu un izlietotās rezerves daļas un piederumus rokas terminālī. Nepieciešamības gadījumā ar šādu iekārtu iespējams reģistrēt klienta apstiprinājumu. Atgriežoties atpakaļ birojā, pietiek ar datu lejupielādēšanu datorā, lai izsniegtu rēķinu. Tāpat iespējams ierakstīt veikto darbu tās iekārtas vēsturē, kurai izdarīta apkope.
 
Mērījumu kontroles un rādījumu reģistrēšanas laikā kontrolierim ir viegli ievadīt rādījuma pazīmi datu uzkrāšanas iekārtā, saņemt no atmiņas nepieciešamos datus un salīdzināt tos ar reālajiem datiem. Pēc tam viņam ir iespējas
ievadīt jaunus rādījumus. Nonākot atpakaļ uzņēmumā mainītos un papildinātos datus lejupielādē datorā.
 
Svītrkods rēķinos klientam būtiski samazina laiku, kas nepieciešams rēķina apstrādei. Ar viena svītrkoda nolasīšanu iespējams datorā ievadīt maksājuma saņēmēja konta numuru, pārskaitījuma numuru un norādes numuru. Ar to rēķina izsniedzējam ir nodrošināta pārskaitījumu precizitāte.
 
Kurjerpakalpojumi un paku kustības reģistrēšana ir plaši izplatīta joma. Pie tam, dažādos pakas kustības mezgla punktos tiek reģistrēta pakas aprite. Tādi mezgla punkti ir: pakas saņemšana no klienta, tā nokļūšana sadales punktā, iziešana no sadales punkta un nokļūšana nākošajos punktos, visbeidzot, nodošana adresātam. Reģistrējot katrā punktā pakas kodu, iespējams sekot pakas kustībai un nodrošināt tā nodošanu klientam noteiktajā termiņā, kā arī novērst pakas pazušanu.
 
Biļešu kontrole un pārdošana kopā ar tirdzniecību Internetā ir kļuvusi plaši izplatīta. Cilvēkiem tagad ir iespējams vienkārši rezervēt biļeti un to izdrukāt. Turklāt, uz biļetes tiek uzdrukāts svītrkods. Ejot uz pasākumu, izdrukātā biļete tiek ņemta līdz un tā īstums pārbaudīts ar svītrkoda nolasītāju.

 
Bezdelīgu iela 12, Rīga, LV-1048Telefons: 67 615 578Fakss: 67 616 929E-pasts: info@id-balti.lv