EST  LAT
 

Pēdējās izmaiņas: 24.11.2021

  
Par mums

SIA ID-BALTI kopš savas darbības pirmsākumiem 1996.gada specializējas automatizētu datu uzkrāšanas un apstrādes risinājumu izstrādē. Šajā jomā esam vecākais un pieredzes bagātākais uzņēmums Latvijā. Līdzās Latvijai un Somijai, tādas pat specializācijas uzņēmumi darbojas arī Igaunijā un Pēterburgā.

Mūsu mērķis - būt labākajiem savā jomā Latvijā, sniegt mūsu klientiem labākos pakalpojumus visā mūsu grupas darbības apjomā. Kā labākie, varam palīdzēt paaugstināt mūsu klientu konkurences spējas, uzlabojot viņu darbības kvalitāti, paaugstinot produktivitāti un samazinot izdevumus.

Lai sasniegtu savus mērķus, mēs vadāmies pēc šādiem principiem: - Klientu iepazīšana, viņu vajadzību noskaidrošana un konsultēšanās ar klientiem ir būtiskākā mūsu ikdienas darba sastāvdaļa. Tāpēc, lai padziļinātu mūsu prasmes, pārdošanas darbu esam segementējuši pa darbības jomām. Mēs tiekamies ar klientiem viņu noliktavās vai ražošanas telpās, lai labāk saprastu viņu ikdienas darbu. - Pieredzes apmaiņa. Klientu rīcībā ir mūsu uzņēmumu grupas darbības laika gaitā uzkrātā zināšanu un pieredzes bagāža. Ikviens no mūsu grupas uzņēmumiem savā valstī ir darbojies no svītrkodu sistēmas ieviešanas pirmsākumiem. Katrā valstī uzkrātā pieredze ir atšķirīga un tas mums ir ļāvis realizēt dažādus projektus.

Pateicoties pārstāvniecībām vairākās valstīs, saviem starptautiskajiem klientiem varam piedāvāt viena veida iekārtas un pakalpojumus kā Latvijā, Somijā, Krievijā, tā arī Igaunijā. Spējam piedāvāt klientam risinājuma versiju nacionālajā valodā un esam gatavi noslēgt līgumus, kuri ir spēkā visās iepriekšminētajās valstīs.

Esam eksperti, kuri padziļināti pazīst savu jomu, tāpēc esam specializējušies salīdzinoši šaurā nozarē. Neviens nevar būt izcils visās sfērās, bet katrs var būt labākais savā jomā.

Pārdošana vien nevar kalpot par uzņēmuma panākumu ķīlu. Nepārtraukts kontakts ar klientu arī pēc pārdošanas, apmācības, apkalpošana un atbildība par pārdoto produktu nodrošina klientam iegādāto ierīču ilgāku darbības laiku un drošības sajūtu nākotnē.

 
Bezdelīgu iela 12, Rīga, LV-1048Telefons: 67 615 578Fakss: 67 616 929E-pasts: info@id-balti.lv